Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Kleszczyna – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

870 000 zł163 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą w przeszklonym ogrodzie zimowym, śpiew ptaków i widok na własny, zadbany ogród pełen zieleni To miejsce, w którym naprawdę można odpocząć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł197,36 m² 4 408,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Gotowy do zamieszkania dom z bala na pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w stylu farmerskim. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Jastrowska

Złotów(Kleszczyna + 9 km)

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom wolnostojący w Złotowie Wysoki standard, cicha okolica Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Złotowie (osiedle Za rzeką ). Dom znajduje się w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Jeleń

Jeleń(Kleszczyna + 19 km)

429 000 zł140 m² 3 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w budowie, duża działka w okolicy lasu. Obniżka ceny Tylko 429.000! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej lokalizacji, w Jeleniu, koło Więcborka, do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płytnica

Płytnica(Kleszczyna + 23 km)

390 000 zł210 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 924 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na dwóch malowniczych działkach o łącznej powierzchni 2924 m wraz z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Białośliwie(Kleszczyna + 23 km)

779 000 zł146,10 m² 5 331,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:854 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowość w naszej ofercie dom, który łączy styl, technologię i przestrzeń. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grabówno(Kleszczyna + 21 km)

1 300 000 zł187,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabówno, gmina Miasteczko Krajeńskie, powiat pilski, województwo wielkopolskie. Działka ma powierzchnię 0,6122 ha i jest częściowo zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Radawnica

Radawnica(Kleszczyna + 9 km)

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds. nieruchomości Nieruchomość inwestycyjna z lokalami do wynajęcia podana cena jest ceną netto, należy doliczyć obowiązujący podatek vat Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wysoka Wielka(Kleszczyna + 17 km)

1 845 000 zł589,07 m² 3 132,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:39 676 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Wysokiej Wielkiej, obejmująca 3,97 ha terenu wraz z zabudową o funkcji mieszkaniowej i usług turystyki, przygotowaną pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Złotów

Złotów(Kleszczyna + 9 km)

629 000 zł207 m² 3 038,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:401 m²

***obniżka ceny już O 20.000 ZŁ - nowa cena 629.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym (składającym się z 2 niezależnych mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Złotów(Kleszczyna + 9 km)

780 000 zł108,60 m² 7 182,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom w świetnej lokalizacji w Złotowie, ul. Boczna z ogromem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczyna

Kleszczyna,wielkopolskie

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy bezpośrednio do sprzedaży atrakcyjny wolnostojący poniemiecki dom o pow. 170m2, położony w miejscowości Kleszczyna gmina Złotów. Dom zamieszkały i kompleksowo odremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osiek nad Notecią(Kleszczyna + 24 km)

599 000 zł175 m² 3 413,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom W dobrej cenie! Wyjątkowy dom dla rodziny | Osiek nad Notecią | Duża działka 994 m | Potencjał i wygoda Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij